ثبت نام مسافر

مرحله 1 از 2

50%
اجاره ویلا

سایت ایوونک، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

-سایت ایوونک اطلاعات اعضا که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد را حذف می کند.
-سایت ایوونک {تنها} رابطی بین کاربران ( میهمان و میزبان) میباشد و هیجگونه دخالت و کنترلی بر انجام تعهدات میهمان , میزبان و دیگر کاربران ندارد.
-در هنگام پرکردن فرم ثبت نام و تمامی لیست ها دقت کنید بطور کامل و همچنین اطلاعات بطور صحیح و کامل ارائه گردند.
– کاربران توافق می کنند هیچ عملکردی که بازتاب منفی برای سایت داشته باشد انجام نخواهند داد.

-اگر کاربر نماینده ایی از طرف شخص حقوقی باشد یعنی این شرایط را می پذیرد و بدین منظور است که قدرت آن را دارد آنها را پایبند به شرایط و ضوابط کند.
– درزمان مراجعه به اقامتگاه های رزرو شده بهمراه داشتن مدارک شناسایی و محرمیت الزامی است و سایت ایوونک هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.
– اتباع خارجی که قصد استفاده از سرویس های سایت ایوونک را دارند می بایست حتما قبل از رزرو مدارک شناسایی خود را جهت احراز هویت ارسال نمایند.

-در غیر این صورت کلیه مسئولیت های ناشی از کنسلی رزرو توسط میزبان بر عهده میهمان است و شامل کسر کمیسیون سایت به همراه 70 درصد از کل مبلغ می شود و مابقی به حساب میهمان عودت داده خواهد شد.
– میهمان تنها یک بار امکان جابجایی تاریخ رزرو را خواهد داشت(در صورت تایید میزبان). درصورتی که درخواست پس از جابجایی تاریخ رزرو از سمت میهمان لغو شود طبق “قوانین لغو رزرو توسط میهمان” با آن برخورد میشود , محاسبه از اولین روز رزرو انجام میشود.
-درصورت مطابقت نداشتن اطلاعات مندرج در صفحه مربوط به اقامتگاه با توضیحات لیست میزبان مانند متراژ، تعداد خواب ها و اطلاعات غیر واقعی و غیره میهمان میتواند درخواست بازگشت مبلغ رزرو را خواستار باشد.
– مهمان حداکثر1 ساعت پس از شروع اقامت خود مهلت دارد تا یکی از موارد بالا را برای استرداد وجه خود به سایت اعلام کند. استرداد وجه تنها در صورت اقامت نداشتن امکان پذیر است. ( شرایط ذکر شده برای استرداد پول میهمان غیرقابل تغییر و جایگزینی هستند)
– در صورت لغو رزرو توسط مالک ، مهمان می تواند انتخاب کند تمامی پول به او بازگردانده شود یا با انتخاب اقامتگاه جدید، مابه التفاوت مبلغ محاسبه و به میهمان اعلام می شود و همچنین میزبان باید بداند که این لغو رزرو در بازخورد صفحه اش به صورت خودکار ثبت خواهد شد .
هرگونه اصلاح یا تغییر در رزرو توسط مهمان و یا میزبان با مسئولیت و هماهنگی خودشان صورت می گیرد و سایت هیچ دخالتی نخواهد داشت.