چگونه میزبان شویم؟

 

وب سایت ایوونک، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

اگر شما اقامتگاهی مبله به منظور اجاره (کوتاه مدت) دارید , میتوانید کاملا رایگان از سرویس میزبان شوید استفاده نمایید.

آگهی شما با نام خودتان در سایت ثبت خواهد شد.

-شماره تماس های ثبت شما به عنوان مالک بعد از انجام رزرو به میهمان ارائه خواهد شد. اگر مهیمان درخواست رزرو اقامتگاه شما را داشته باشد یک پیامک حاوی اطلاعاتی همچون زمان اقامت و مشخصات میهمان برای شما ارسال میشود. درصورت تایید شما, مراحل تکمیل رزرو به میهمان اطلاع رسانی میشود تا رزرو نهایی شود.

-در زمان تکمیل اطلاعات منزل(اقامتگاه) تمام قسمت ها کاملا با دقت مطالعه و تکمیل شوند و همچینین از تصاویر با کیفیت همان اقامتگاه استفاده کنید. بدلیل اینکه اطلاعات صحیح و همینطور تصاویر با کیفیت موجب جذب بیشتر مشتری برای اقامتگاهتان خواهد شد.

نکته: اطلاعات درج شده برای اقامتگاه ها (باید) اطلاعات همان اقامتگاه باشد.

مبلغ واریزی جهت  رزرو به عنوان ودیعه تا زمان شروع اقامت میهمان نزد سایت ایوونک می ماند و در صورت عدم مراجعه میهمان به اقامتگاه در

تاریخ رزرو, مبلغ به مالک اقامتگاه پرداخت خواهد گردید.

نکته: در زمان شروع اقامت جهت اطمینان از تحویل کلید با میهمان تماس گرفته خواهد شد.

نکته.:درصورت عدم مراجعه میهمان در زمان مقرر مبلغ به حساب میزبان واریز میشود و اقامتگاه به مدت زمان کامل رزرو خالی باقی میماند.

نکته. درهنگام مراجعه میهمان درزمان شروع  رزرو و دریافت کلید از میزبان , حداکثر تا 5 ساعت مبلغ به حساب میزبان واریز میشود.

میزبانان متعهد می‌شوند در همه مراحل ثبت اقامتگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

میزبان متعهد می‌گردد کلیه اطلاعات اقامتگاه را با صداقت کامل ثبت کند.

مسئولیت ناشی از ارائه اطلاعات نادرست و ناقص با شخص میزبان میباشد.

در صورتی که سایت ایوونک تشخیص بدهد اطلاعات اقامتگاه نادرست میباشد یا در صحت اطلاعات تردید کند، می‌تواند تا سقف هزینه روزانه رزرو اقامتگاه، میزبان را جریمه کند.

میزبان می‌پذیرد هرنوع تغییرات در امکانات، شرایط وقیمت ‌گذاری اقامتگاه را در اسرع وقت در سایت ایوونک بروزرسانی کند یا دراختیار تیم پشتیبانی ایوونک قرار بدهد.

– میزبان متعهد می‌گردد هر اقامتگاه را فقط یک بار در سایت ایوونک به ثبت برسد در غیر این صورت ممکن است بدون اطلاع قبلی صفحه اقامتگاه مسدود شود یا دسترسی میزبان به حساب کاربری قطع گردد.

میزبان متعهد می‌گردد به جز مبلغی که توسط سایت ایوونک بابت رزرو اقامتگاه دریافت می‌شود، هیچگونه هزینه دیگری را تحت هیچ شرایطی از میهمان دریافت نکند.

میزبان موظف است درهنگام پذیرش میهمان، مدارک شناسایی و همچنین سایر مدارک لازم را قبل از ورود میهمان به اقامتگاه، بررسی و اعتبارسنجی نماید.

-میزبان متعهد میگردد مسئولیت ناشی از وارد شدن صدمات به اقامتگاه یا امکانات آن در مدت زمان اقامت،با میهمان میباشد.

ایوونک هیچگونه مسئولیتی در زمینه سوء رفتار میهمان مثل وارد آوردن خسارت یا ارتکاب جرم توسط میهمان بر عهده نمی‌گیرد.

-میزبان متعهد میگردد هرگونه تغییر جزییات رزرو را با هماهنگی سایت انجام دهد.

ازهرگونه توافق مستقیم با میهمانان که مطابق با اطلاعات رزرو نباشد خودداری نماید. در غیر این صورت ممکن است دسترسی میزبان به حساب کاربری قطع شود یا میزبان تا سقف هزینه روزانه رزرو جریمه گردد.

میزبان متعهد میگردد کلیه اطلاعات میهمان سری میباشد و حق انتشار آن‌ها را به هیچ وجه ندارد و تحت هیچ شرایطی اطلاعات را در اختیار دیگران قرار نمیدهد.

-میزبان می پذیرد که سایت ایوونک حق دارد در هر زمان، قسمتهایی از قوانین و مقررات را حذف و تغییر دهد و یا بندهایی جدید به آن اضافه کند. میزبان باید قوانین و مقررات را به طور مرتب بررسی نماید تا از همه بندهای آن مطلع گردد.

-میزبان می‌پذیرد که سایت ایوونک این حق را دارد تا از نمایش یک یا چندین اقامتگاه خودداری کند و همچنین ثبت اقامتگاه در سایت ایوونک هیچگونه حقی را برای میزبان ایجاد نمی نماید.

میزبان متعهد می‌گردد در ساعات مقرر آمادگی کامل را جهت پذیرش میهمان داشته باشد و زودتر از زمان مقرر شده میهمان را مجبور یا تشویق به ترک اقامتگاه نکند.

میزبان متعهد میگردد در صفحه  اطلاعات اقامتگاه از نوشتن هرگونه اطلاعات یا مشخصاتی که مالکیت آن به او تعلق ندارد ، خودداری کند.

شرایط مالی رزرو

میزبانان برای قبول یا رد تقاضای میهمانان حداکثر به مدت 24 ساعت مهلت دارند در غیر اینصورت عملیات رزرو لغو میشود.

میزبانان نسبت به آماده سازی و تحویل اقامتگاه به میهمانان در زمان معین متعد میشوند و سایت ایوونک هیچگونه تعهدی در این زمینه نخواهد داشت.

بعد از تأیید رزرو توسط میزبان و تکمیل مراحل پرداخت، یک پیام تائیدیه حاوی جزئیات به میهمان ارسال خواهد شد و در صورت لغو قرارداد توسط میهمان شرایط (قوانین لغو رزرو توسط میهمان) لحاظ میشود.

عدم مراجعه میهمان در زمان رزرو هيچگونه وجهي به او عودت داده نخواهد شد و همچنین اقامتگاه رزرو شده درمدت زمان رزرو, برای ایشان خالی نگهداری میشود.

اعلام سوء رفتار

در صورتیکه طی اقامت میهمان در ملک میزبان هر یک از طرفین شاهد رفتار نامناسب، دزدی، خشونت و غیره بودند ابتدا سریعاً به پلیس اطلاع داده و سپس سایت را مطلع می کنند. اما سایت مسئولیتی برای اقدام علیه ان افراد ندارد و تنها حساب کاربری آن فرد حذف خواهد شد.

در صورتی که در طول اقامت میهمان در اقامتگاه میزبان ,طرفین هرگونه رفتار نامناسب از قبیل خشونت, دزدی, و هرگونه ناهنجاری را مشاهده کنند ابتدا باید سریعا با پلیس تماس گرفته و سپس سایت ایوونک را مطلع سازند.

قابل ذکر میباشد سایت ایوونک برای اقدام علیه ان فرد یا افراد مسئولیتی ندارد و تنها حساب کاربری آن شخص را حذف خواهد کرد.