درباره سایت ایوونک

سایت ایوونک یک سامانه اجاره آنلاین میباشد که میتوان انواع ویلا , خانه ساحلی و جنگلی,  اقامتگاه های بومگردی و آپارتمان و هر محلی که قابل سکونت باشد را اجاره کرد.

سایت ایوونک در جهت آسایش کاربران هنگام مسافرت در سراسر کشور عزیزمان برای تمام سلیقه ها و همچنین هر مقدار بودجه اقامتگاهایی را در نظر دارد تا مسافرتی راحت و جذاب را تجربه کنند.

در همین راستا سایت ایوونک در تلاش است تا اقامتگاه های ثبت شده از شرایط خوبی برخوردار باشند تا میهمانان بتوانند در طول سفر از امکانات این اقامتگاه ها به خوبی استفاده نمایند.

پس فقط کافی است در سایت ثبت نام کنید – خانه مورد نظر خود را با توجه به امکاناتش و بودجه خودتون انتخاب و رزرو  را تکمیل نمائید.

لازم به ذکر است در طول تمامی مراحل انتخاب محل اقامت , ثبت رزرو و بعد از آن واحد پشتیبانی سایت ایوونک به صورت شبانه روزی , همراه  و پشتیبان شما میباشد تا خاطره ایی زیبا برای شما خلق نماید.

همراهانی که قصد اجاره واحد های خود را دارند میتوانند از قسمت( میزبان شوید ) ثبت نام و واحد های خود را جهت اجاره در سایت ثبت کنند.

در صورتی که ثبت نام و ثبت اقامتگاه(خانه) برای میزبان محترم سخت است میتوانند با شماره 09059942702 از طریق واتساپ عکس های اقامتگاه(خانه)

را ارسال و همچنین در یک فایل صوتی اطلاعات و مشخصات واحد را ارسال کنند که بعد از آن واحد پشتیبانی با ایشان جهت تکمیل ثبت نام در اسرع وقت تماس خواهند گرفت.

در صورت وجود هر گونه سوال میتوانید با واحد پشتیبانی به شماره 02128421511 در تماس باشید.

ثبت نام و ثبت هر تعداد واحد جهت اجاره کاملا رایگان میباشد و تیم بازاریابی سایت ایوونک تبلیغات گسترده ایی به منظور پر بودن تقویم واحد های شما انجام خواهد داد.

موفق باشید